1. BENDROSIOS NUOSTATOS
1.1. Ši privatumo politika reglamentuoja tinklapio WWW.GJKLINIKA.LT pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, slapukų naudojimo tvarką.
1.2. WWW.GJKLINIKA.LT gerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos WWW.GJKLINIKA.LT tinklapyje, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.
1.3. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši Privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti galiojantys teisės aktai.

2. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS
2.1. WWW.GJKLINIKA.LT tinklapio užklausos formoje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad WWW.GJKLINIKA.LT juos valdys ir tvarkys šioje Privatumo politikoje bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
2.2. WWW.GJKLINIKA.LT tinklapio užklausos formoje Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita formoje pateikta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
2.2.1. apdoroti ir vykdyti Jūsų užklausas;
2.2.2. pateikti paslaugų pasiūlymus pagal Jūsų užklausą;
2.2.3. išrašyti finansinius dokumentus (pvz. sąskaitas faktūras ir pan.);
2.2.4. vykdyti kitus pardavimo įsipareigojimus.

3. SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA
3.1. Informuojame, kad siekiant pasiūlyti Jums sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, WWW.GJKLINIKA.LT tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją bei renkant svetainės lankomumo statistiką.
3.2. Atidarydami WWW.GJKLINIKA.LT tinklapį ir jame naršydami, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.
3.3. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Išsamesnė informacija pateikiama svetainėje www.AllAboutCookies.org. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad Jūsų įrenginyje slapukai nebūtų įrašomi. Tačiau tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

4. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
4.1. Tolimesnis naudojimasis WWW.GJKLINIKA.LT tinklapio paslaugomis reiškia šios Privatumo politikos laikymąsi.
4.2. WWW.GJKLINIKA.LT turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.